statystyki szczegółowe

Aktualności

POM niszczy w Nałęczowie

• autor: cisek77, 2014-04-26 19:38

Dziś tj. 26. 05 w Nałęczowie o godzinie 14:00 Cisy mierzyły sie z POM-em Iskra Piotrowice.

Pierwsza połowa to wyrównany mecz okazje jednych i drugich. Jednak od samego początku było widać że sędzia nie sprzyja naszym zawodnikom. W 44 minucie po sytuacji sam na sam Dariusz Krupa broni strzał i wpada na niego zawodnik gości, słychać gwizdek sędziego i każdemu wydaję się że to faul na bramkarzu. Jednak rzeczywistość była inna rzut karny i czerwona kartka dla Krupy. Na boisko za Michała Kukurykę wchodzi Michał Gaba i obronił rzut karny. Wynik do przerwy 0-0. Po przerwie to wyłączna inicjatywa gości, Cisy atakowały jednak szybkie kontry wyprowadzał POM i w 52 minucie strzelił bramkę na 0-1. Po kilkunastu minutach było już 0-3 POM wychodził na sytuację sam na sam lub 2 na 1 i nie miał problemów ze zdobyciem bramki. Po chwili ponowna okazja sam na sam lecz tym razem górą Gaba. Bramka na 0-4 padła po kolejnym błędzie sędziego który nie odgwizdał faulu na Sekreckim. POM zakończył strzelanie w 90 minucie sytuacją 2 na 1.

Kolejny mecz w czwartek w Krzemieniu z tamtejszą Iskrą.