statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzecia porażka zespołu Perduty

• autor: Admin, 2014-04-14 21:22

W sobotę o godzinie 13:00 Cisy mierzyły się na własnym boisku z v-ce liderem KS Dąbrowicą.

Mecz został ustawiony w 25 minucie po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Brzozowskiego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0 - 0, lecz to Dąbrowica była stroną przeważającą. Szybko po przerwie bo błędach w kryciu Dąbrowica dopięła celu i w 47 minucie pokonali Krupę. Druga bramka dla KS padła w ostatnich minutach i Cisy przegrały trzeci mecz z rzędu 0 - 2.

Następny mecz Cisy rozegrają we środę o godzinie 19:00 w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem 1979.